Sdílet

Ateliér

A32

Ateliér A32

Společnost vznikla na konci roku 1996. Jednalo se ale pouze o “právní stabilizaci” spolupráce architektů Ivana Koláře, Petr Páva a Romana Schmitta, která započala ve společném atelieru na Sokolské ulici již roku 1993. Od roku 2006 sídlí atelier v prostorech  objektu rekonstruované výměníkové stanice na Praze 4.

Atelier se skládá zejména z architektů a stavebních inženýrů. Atelier zpracovává projekty nových staveb, rekonstrukcí  staveb, urbanistické projekty a projekty interiérů. Zakázky v atelieru jsou řešeny od  architektonické studie přes prováděcí projekty až po dozor na stavbě. Hlavním cílem atelieru je úspěšná realizace. Prováděcí projekty jsou zpracovávány vlastními stavebními inženýry. Pouze je možno nepřetržitě ovlivňovat projekt a architektonické řešení  ve všech stupních projekční přípravy.

Vedle projekční činnosti firma zajišťuje také komplexní realizaci interiérů. Velkou zkušenost firma získala zejména při realizaci značkových prodejen T-Mobile.  Tuto činnost zajišťuje od roku 1998.

Náš Team

Ivan Kolář

hlavní architekt

Petr Páv

hlavní architekt

Roman Hron

hlavní projektant

Jitka Smolíková

architekt

Jan Císař

architekt

Martin Fořt

projektant

Martin Soukup

projektant

Bronislav Kulawiec

architekt

Roman Repa

projektant

Jaromíra Nesměráková

architekt

Věra Falberová

architekt

Adam Lagner

architekt